Hesap İptal Etme

Smule Üyelik Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Smule üyeliği silme işlemi kişilerin uygulamayı artık kullanmak istemediği ya da kullanmak için vakit ayıramayacak duruma geldikleri dönemde sık sık başvurdukları bir hizmettir. Smule uygulaması kullanıcılarına üyeliklerini silme seçeneği sunar. Bu sayede kişiler uygulamadaki hesaplarını ve verilerini silerek uygulamayı kullanmamaya başlayabilirler. Smule uygulaması üyeliğini silmek isteyen kişilerin izlemesi gereken yol şu şekildedir:

 • Kişinin uygulamayı kullandığı işletim sistemi marketine giriş yapılır. Yani kişi Android işletim sistemine sahip cihazlardan uygulamayı kullanıyor ise Google Play Store, kişi iOS işletim sistemine sahip cihazlardan uygulamayı kullanıyor ise App Store mağazasına giriş yapmalıdır.
 • Kişinin uygulamaya kayıt olurken kullandığı e posta adresi ile Google Play Store ya da App Store mağazasında kullandığı e posta adresi aynı olmalıdır. Eğer bu e posta adresleri uyuşmuyor ise, kişi üyelik silme işlemini gerçekleştiremez.
 • Eğer kayıt olurken kullanılan e posta adresi ile Google Play Store ya da App Store mağazasında kullanılan e posta adresi aynı ise, üyelik silme işlemi başlatılabilir.
 • Google Play Store ya da App Store mağazasında bulunan Abonelikler sekmesine girilir.
 • Bu sayfada kişi abone olduğu tüm uygulamaları görüntüleyebilir.
 • Smule uygulaması aboneliği seçilir.
 • Ardından kişinin karşısına Smule uygulaması tarafından yapılması şart koşulan belirli talimatlar gelir. Bu talimatların tam anlamıyla doğru ve eksiksiz olarak yapılması ile kişi üyeliğini kolaylıkla iptal edebilir.

Üyeliğini silmiş kişiler, belirli bir süre sonra tekrardan uygulamayı kullanmak isteyebilirler. Bu durumda ise kişinin tekrardan uygulamayı indirip ilk başta üye olmak için izlediği yolun aynısını izlemesi yeterlidir. Yani üyeliğini silmiş kişiler tekrardan aynı isim ve bilgiler ile kolaylıkla üye olabilirler.

İlginizi Çekebilir: Missy Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Smule Nedir?

Smule Kaliforniya merkezli bir uygulama geliştirici firma tarafından tasarlanan çevrimiçi bir şarkı söyleme uygulamasıdır. Bu uygulamada kişiler istedikleri şarkının sözlerini ekranda görerek ya da görmeden söyleyip kayıt edebilirler. Smule uygulaması aynı zamanda kullanıcılarına çeşitli ses efektleri hizmeti de sunar.

Karşılıklı olarak eş zamanlı düet yapma imkanı da sunan bu uygulama sayesinde kişiler dinlemekten zevk aldıkları şarkıları başka insanlar ile düet şeklinde söyleyebilirler. Bir nevi karaoke etkinliği olarak sayılabilen bu uygulama, kişinin söylediği şarkıları da kayıt edebilmesine imkan tanıyor. Bu uygulamanın arayüzüne kayıt edilen bu videolar ve ses kayıtları istenildiği takdirde başka platformlarda da kullanılabiliyor. Kişilere bir nevi sanal bir stüdyo ortamı sunan bu uygulama sayesinde kişiler söylemek istedikleri şarkıyı söyleyerek eğlenceli vakit geçirme şansına sahiptir.

İlginizi Çekebilir: Vsco Hesabı Nasıl Silinir?

Smule Üyeliği Nasıl Alınır?

Smule üyeliği almak için kişinin ihtiyacı olan tek şey Android ya da iOS işletim sistemine sahip bir mobil cihazdır. Bu işletim sistemlerine sahip cihazdan indirilen mobil uygulama sayesinde kişiler hızlı ve güvenli bir şekilde uygulamaya üye olarak eğlenceli vakit geçirebilirler. Uygulama ilgili cihaza indirildikten sonra sosyal medya hesapları bağlanarak ya da gerekli bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde girilerek uygulamaya kayıt yapılabilir. Bu kayıt işlemi 2.99 Türk Lirası miktarında ödeme yapmayı gerektirir.

Smule Üyelik Silme İşlemi
Smule Üyelik Silme İşlemi

Smule Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Smule kullanmak için izlenilmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Uygulama ilk açıldığı zaman kişinin karşısına Recommended yani Önerilenler olarak bir liste çıkar. Bu listede uygulamada kişiler tarafından en çok tercih edilen şarkıları içerir.
 • Uygulama algoritması gereği, ilerleyen zamanlarda kişinin söylemeyi tercih ettiği şarkı türlerine göre bu listede yeni şarkı önerileri yapılır.
 • Söylenmek istenen şarkının yanında Sing yani Şarkı Söyle butonu vardır. Bu butona basarak kişiler isterler ise tek başlarına isteler ise düet şeklinde şarkı söyleyebilirler.
 • Sing butonuna basılınca kişinin karşısına Solo, Düet ve Group seçenekleri çıkar. Bu seçenekler kişinin şarkıyı nasıl söylemek istediği ile alakalı seçeneklerdir. Kişi şarkıyı tek başına, biri ile düet olarak ya da birden fazla kişi ile grup olarak söyleyebilir.
 • Group seçeneğinde seçilen şarkı parçalar halinde bulunur. Her bir katılımcı kendisine verilen parçayı söyler ve en sonunda bu parçalar birleştirilerek ortaya şarkının tam halinin grup şeklinde söylendiği versiyonu çıkar.
 • Ekranın alt kısmında yer alan Join yani katıl butonu ise, o an kişinin seçtiğini şarkıyı seçen ve bu şarkıyı söylemek için birini bekleyen rastgele bir kişi ile eşleştirme butonudur. Bu buton sayesinde kişiler düet yapabilirler.
 • Şarkı söylendikten sonra altta yer alan ses efektleri kısmından istenen efektler şarkıya eklenebilir ve eğlenceli bir video ortaya çıkarılabilir.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gönderilen Takip İsteklerini İptal Etme / Silme

Smule uygulaması kullanma yöntemi ve üyelik iptal aşamaları böyledir. Şarkı söylemekten keyif alan ve eğlenmek isteyen kişiler tarafından bolca tercih edilen bu uygulama sayesinde kişiler eğlenirken arkadaş da edinebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu