Abonelik İptal Etme

Missy Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Missy üyelik iptali bu uygulamadan memnun olmayan ya da artık ihtiyacı kalmayan kişilerin başvurduğu bir taleptir. Missy bir arkadaşlık ve sohbet uygulamasıdır. Kişiler kendilerine arkadaş edinmek amacı ile bu uygulamayı kullanabilirler. Missy abonelik iptali talebinde bulunan kişilerin abonelik iptali yapmak için iki seçeneği vardır. Bu seçenekler mobil cihaz üzerinden iptal talebi ve bilgisayar aracılığı ile iptal talebidir. Bu iki talep sonucunda kişiler aboneliklerini kolaylık ile iptal edebilirler.

Mobil Cihaz ile İptal Talebi Nasıl Yapılır?

Mobil cihazlardan abonelik iptali talebi yapılması için kişinin izlemesi gereken yol aşağıdaki gibidir:

 • Missy Arkadaşlık mobil uygulamasını akıllı telefondan ya da tabletten silmek ile abonelik iptali işlemi yapılmaz.
 • Android cihazlardan Google Play Store, iOS cihazlardan ise App Store açılır.
 • Ardından abonelik yapılan kullanıcı hesabı ile Google Play Store hesabı ya da App Store hesabı uyuşuyor mu diye kontrol edilir.
 • Eğer abonelik yapılan hesaplar ile Google Play Store ya da App Store üyeliği aynı e posta adresi adı altında değil ise, abonelik işlemi yapılamaz.
 • Eğer abonelik yapılan hesap ile Google Play Store ya da App Store üyeliği aynı e posta adresi adına ise, ilgili mobil mağaza menüsünden abonelikler kısmı seçilir.
 • Ardından iptal edilmek istenen Missy Arkadaşlık Uygulaması aboneliği seçilir.
 • Missy Arkadaşlık Uygulaması aboneliği seçilerek iptal et butonu seçilir.
 • Ardından kişinin karşısına uygulama tarafından belirlenmiş talimatlar çıkar.
 • Bu talimatların izlenmesi ve uygulanması ile abonelik iptal işlemi başarılı şekilde gerçekleştirilir.

İlginizi Çekebilir: EXXEN Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Bilgisayar Aracılığı ile İptal Talebi Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan Missy abonelik iptal işlemi yapmak için kişinin izlemesi gereken yol aşağıdaki gibidir:

 • Google Play Store ya da App Store resmi internet sitelerine giriş yapılır.
 • Doğru hesap ile oturum açıldığından emin olunması için, oturum açılan hesap kontrol edilir.
 • Eğer abonelik yapılan hesap ile Google Play Store ya da App Store resmi sitesine giriş yapılan hesap uyuşmaz ise yine iptal işlemi yapılamaz.
 • Abonelik yapılan hesabın e posta adresi ve Google Play Store ya da App Store resmi sitesine giriş yapılan hesabın e posta adresi uyuşuyor ise, ilgili sayfada yer alan Aboneliklerim kısmına giriş yapılır.
 • Abone olunan uygulamaların görüntülendiği bu sayfadan Missy Arkadaşlık Aboneliği seçilir.
 • Ardından Aboneliği Yönet seçeneği seçilir ve çıkan sayfadan Aboneliği İptal Et seçeneği seçilir.
Missy Abonelik İptali
Missy Abonelik İptali

Missy abonelik iptali bu seçenekler ile yapılabilir. Kişilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise, herhangi bir ücret iadesi olmamasıdır. Yani kişinin abonelik türüne göre ödediği para kişiye geri verilmez. Örnek ile açıklamak gerekir ise, kişi 10 Ocak 2021 tarihinde 1 yıllık olarak aldığı abonelik hizmetini 15 Ekim 2021 tarihinde iptal etmek ister ise abonelik iptal işlemi gerçekleştirilir. Kişi 10 Ocak 2022 tarihine kadar abonelik hizmetlerinden faydalanmaya devam edebilir. 10 Ocak 2022 tarihinde ise herhangi bir ücret kesilmeden abonelik iptal edilir.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gönderilen Takip İsteklerini İptal Etme / Silme

Missy Nedir?

Missy içerisinde farklı konseptler ve hizmetler bulunduran arkadaşlık edinme ve sohbet uygulamasıdır. Kişilerin ilgi alanlarına göre kategorilere ayrıldığı bu uygulama ile ilgi alanları ve hobileri aynı olan kişiler tanışarak arkadaşlık kurabilirler.

Missy uygulamasının bir diğer özelliği de Aşk Oyunu adı altında bir uygulama hizmeti vermesidir. Bu uygulama hizmetinde kişiler algoritma tarafından kendilerine benzeyebilecek kişileri ekranlarında görebilir. Ve isteklerine göre o kişileri sağa kaydırarak beğenebilirler. Karşılıklı birbirini beğenen kişiler kolaylık ile iletişime geçip tanışabilirler. Yani aynı şekilde kişi karşısına çıkan kişileri sola kaydırarak onlar ile ilgilenmediğini kolaylıkla belirtebilir.

Kişi beğendiği kişilere öpücük göndererek onları beğendiğini belirtebilir. Öpücük sekmesine girildiği zaman kimlerin kişiye öpücük gönderdiği ve kişinin kime öpücük gönderdiği görüntülenebilir. Birbirine karşılıklı olarak öpücük gönderen kişiler, arkadaş olarak birbirlerini ekleyebilirler ve sohbet etme şansını yakalarlar.

Missy Üyeliği Nasıl Alınır?

Missy üyeliği almak için mobil uygulamanın indirilmesi ya da internet sitesine giriş yapılması gerekir. Mobil uygulamanın indirilmesinden ya da internet sitesine girilmesinden sonra, kişi istenen bilgileri girerek kolayca üye olabilir. Üyelik konseptleri ücretli ya da ücretsiz olabilir. Bu ücretli ya da ücretsiz üyelikler arasında erişim farkları olduğunu unutmamak gerekir. Ücretli üyeliklerin avantajları ve erişim alanları çok daha fazladır.

Kişiler, Missy Arkadaşlık Uygulaması ya da resmi web sitesine girerek Missy üyeliği ve Missy abonelik iptali gibi işlemleri kolaylık ile yapabilirler.

İlginizi Çekebilir: Vsco Hesabı Nasıl Silinir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu