Hesap İptal Etme

EXXEN Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

EXXEN üyelik iptal işlemi için birden fazla farklı seçenek bulunur. Bu seçenekler şunlardır:

 • İnternet sitesi aracılığı ile EXXEN üyeliği iptal etme işlemi.
 • Canlı sohbet yardımı ile EXXEN üyeliği iptal etme işlemi.

EXXEN hesap iptal işlemi bu yöntemler ile kolaylıkla yapılabilir. Eğer bu iki yöntemi deneyen kişiler iptal işlemlerinde başarısız oluyor ya da cevap alamıyorlar ise, EXXEN Üyelik Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek de üyeliklerini sonlandırabilirler. EXXEN Üyelik Çağrı Merkezi iletişim numarası 0 850 241 81 48 numaralı sabit telefondur. Bu telefon numarası aranarak iptal işlemi yapılmak istendiği söylenir. Yapılan her görüşme hizmet standartları gereği kayıt altına alınır. Bu yüzden kişilerin söyledikleri şeylere ve üsluplarına dikkat etmeleri gereklidir.

Canlı Sohbet Yardımı ile EXXEN Üyeliği İptal Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Canlı destek aracılığı ile EXXEN üyeliği iptal işlemi yapmak isteyen kişiler web sayfası ya da EXXEN mobil uygulaması aracılığı ile üyeliklerine giriş yapmalıdır. Ardından izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

 • Hesaba giriş yapılır ve ilgili menüden Yardım ve Destek sayfası seçilir ve o sayfaya gidilir.
 • Bu açılan sayfa normal EXXEN uygulaması arayüzünden bir miktar farklı görünse de resmi sayfadır.
 • Bu açılan sayfanın en altına inilir ve Canlı Sohbet Başlatın butonu bulunarak tıklanır.
 • Üyeliğini iptal ettirmek isteyen kişi butona tıkladıktan sonra, sayfanın sağ alt kısmında konuşma penceresi açılır.
 • Canlı sohbet başlatmak için kategori seçimi yapılmalıdır.
 • Çıkan kategoriler arasından Üyelik İptali seçeneği seçilmelidir.
 • Ardından belirli aşamalar geçildikten bir süre sonra müşteri hizmetlerine bağlanılır.

Bu iptal yöntemi sırasında dikkat edilmesi gereken şey ise, müşteri hizmetleri yetkilisi telefonda üyeliğini iptal ettirmek isteyen kişi caydırmaya çalışacaktır. Bu yüzden üyelik iptal işleminde kararlı olan kişiler bu yolu tercih etmelidir.

Web tarayıcısı kullanmayan kişiler EXXEN mobil uygulaması üzerinden de üyelik iptal işlemi yapabilirler. Mobil uygulama üzerinden yapılan iptal işlemleri de aynı süreçten geçer.

İlginizi Çekebilir: Telegram Hesap Kapatma ve Silme

EXXEN Üyelik İptali Süreci Nasıl İşler?

EXXEN üyelik iptali süreci herhangi bir para iadesi gibi sonuç doğurmaz. Aynı şekilde EXXEN hesap iptal işlemi yapılırken de herhangi bir ücret talep edilmez. Üyelik iptal süreci tamamlandıktan sonra her ayın üyelik ödemesi tahsil gününe kadar olan kullanım hakları kullanılmaya devam edilebilir.

EXXEN üyelik iptali yapmak isteyen kişiler kesinlikle ödeme gününden önce iptal işlemini yapmalıdır. Bu sayede ilgili kişinin hesabından üyelik ücreti çekilmesi durumu önlenir. Ödeme gününde ya da ödeme günü geçtikten sonra yapılan iptal işlemleri için ilgili banka hesabından üyelik ücret tahsil edilir. Bu da kişinin dezavantajına bir durum yaratır. Bu yüzden iptal işleminin tarihinin ödeme tarihinden olmasına dikkat edilmelidir.

EXXEN Üyelik İptali
EXXEN Üyelik İptali

EXXEN Nasıl Üye Olunur?

EXXEN üyeliği için kişinin EXXEN platformu resmi web sitesine girmesi ya da EXXEN mobil uygulamasına girmesi gereklidir. İlgili internet adresine ya da uygulamaya giriş yapan kişiler Üye Ol seçeneğine tıklamalıdır. Karşıya çıkan ekranda istenilen bilgiler eksiksiz ve doğru olarak girilmelidir. Ardından kişi bütçesine ve ihtiyacına uygun EXXEN Üyeliği paketini seçmelidir. Seçildikten sonra da ödeme yapmak istediği banka ve kart bilgilerini girerek üyelik sürecini tamamlar.

İlginizi Çekebilir: İninal Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

EXXEN Üyelik Türleri Nelerdir?

EXXEN üyelik çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Aylık Reklamlı Üyelik: Bu üyelik türü reklamları içerir ve her ay otomatik olarak yenilenir. Ücreti ise aylık 49,7 Türk Lirası’dır.
 • Aylık Reklamsız Üyelik: Bu üyelik türü reklamları içermez ve her ay otomatik olarak yenilenir. Ücreti ise aylık 59,8 Türk Lirası’dır.
 • Sezonluk Reklamlı Üyelik: Bu üyelik türü reklamları içerir ve sezonluk olarak parası peşin ödenir. Bu ücret 382,8 Türk Lirası’dır.
 • Sezonluk Reklamsız Üyelik: Bu üyelik türü reklamları içermez ve sezonluk olarak parası peşin ödenir. Bu ücret 492,8 Türk Lirası’dır.

Fiyat politikasından görüldüğü üzere her ay otomatik olarak yenilecek şekilde paket alacak kişiler için bir senelik reklamlı EXXEN üyeliği fiyatı 596, Türk Lirası’dır. Fakat sezonluk olarak reklamlı EXXEN üyeliği almayı düşünen kişiler için ücret 382,8 Türk Lirası’dır. Yani sezonluk ücreti peşin ödenen aboneliklerde %30 oranında bir indirim söz konusudur.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gönderilen Takip İsteklerini İptal Etme / Silme

EXXEN Üyelik Durumu Değiştirme Nasıl Yapılır?

Kişinin bazı durumlarda EXXEN üyeliğine ihtiyacı olmayabilir. Bu gibi durumlarda kişi üyeliğini iptal etmek yerine durumunu değiştirebilir. Bu EXXEN üyelik durumu değiştirme işlemi için yapılması gereken şey mobil uygulamadan ilgili sekmeyi bularak dondurma işlemi talimatını vermektir. Bu sayede kişilerden üyelik ücreti tahsil edilmez.

EXXEN hesap iptal işlemi yerine tercih edilen bu işlem sayesinde kişi üyeliğini dondurur ve istediği zaman tekrar aktif ederek platformdan yararlanmaya devam edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu